Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom II Międzygimnazjelnej Olimpiady Fizycznej

Print Dodany 2006-05-29 14:16:18 przez Wiesława Wiatrak

Dnia 24.05.2006r w budynku naszego gimnazjum zostały wręczone nagrody dla wszystkich uczestników etapu rejonowego II Międzygimnazjalnej Olimpiady Fizycznej. Następnie uczniowie uczestniczyli w pokazie ciekawych doświadczeń fizycznych wykonanych przez: Marzenę Mach- uczennicę klasy II E, Dorotę Hudomięt- uczennicę klasy III F oraz Dorotę Hudomięt- uczennicę klasy III F. Po części artystycznej wszyscy zgromadzeni mogli sami przeprowadzić proste doświadczenia fizyczne, nad którymi czuwali organizatorzy konkursu.
        W olimpiadzie brało udział 7 szkół gimnazjalnych oraz 26 uczniów w etapie rejonowym.
          Uroczystość poprowadzili organizatorzy konkursu mgr Wiesława Wiatrak i mgr Katarzyna Kluszczyńska.
          Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom uczestniczącym w olimpiadzie serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania składamy wydawnictwu ZamKor, a w szczególności Pani dr Barbasze Sagnowskiej za ufundowanie nagród rzeczowych.

Zobacz foto:

Print Dodany 2006-05-23 19:45:55 przez Wiesława Wiatrak

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Inaugurację II Międzygimnazjalnej Olimpiady Fizycznej dla Gimnazjalistów. Odbędzie się ona w budynku Gimnazjum o godzinie 1100.

Organizatorzy:
mgr Wiesława wiatrak
mgr Katarzyna Kluszczyńska

Oto Harmonogram.

Print Dodany 2006-05-17 22:38:34 przez Wiesława Wiatrak

Dnia 17.05.2006r odbyła się w naszym Gimnazjum II Międzygimnazjalna Olipmiada Fizyczna. Uczestników etapu międzyszkolnego zapraszamy na wręczenie nagród wszystkim uczestnikom oraz krótki pokaz ciekawych doświadczeń fizycznych. Odbędzie się on dnia 24.05.2006r w budynku naszego gimnazjum.
Zobacz listę laureatów.
Zobacz foto:
Pobierz test oraz klucz odpowiedzi

Print Dodany 2006-05-15 20:51:33 przez Wiesława Wiatrak

Informujemy, że Etap Międzygimnazjalny II Olimpiady Fizycznej dla Gimnazjalistów odbędzie się w planowanym terminie, tj 17 maja 2006r o godzinie 1030 . Uczestników wraz z opiekunami serdecznie zapraszamy. Konkurs odbędzie się w budynku Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej na drugim piętrze sala 308.
Wszelkie dodatkowe informacje dostępne będą na stronie naszego Gimnazjum i pod adresem internetowym: triss-yen@tlen.pl oraz gimrabawyzna@rabawyzna.pl lub pod numerem telefonu 267-12-82
organizatorzy:
mgr Wiesława Wiatrak
mgr Katarzyna Kluszczyńska

II Międzygimnazjalna Olimpiada Fizyczna dla Gimnazjalistów

Print Dodany 2006-05-03 12:18:46 przez Wiesława Wiatrak

Ze względu na dużą ilość nadesłanych prac, organizatorzy zadecydowali, iż do etapu międzygimnazjalnego zakwalikowawani zostaną  uczniowie posiadający minimum 25 punktów z Części Szkolnej Olimpiady. Gratulujemy.
Wszystkich uczestników, którzy uzyskali minimum 22 punkty zapraszamy na wręczenie nagród.
Zobacz listę: