Festiwal nauki

Print Dodany 2014-06-10 13:04:39 przez Wiesława Wiatrak

W dniu 6.06.2014r po raz X odbył się w naszej szkole festiwal nauki pt. Tajemnice ukryte w atomie.”.

Zobacz foto

Wyniki konkursu X Międzygimnazjalny Konkurs fizyczny

Print Dodany 2014-05-27 15:32:44 przez Wiesława Wiatrak

W Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II po raz dziesiąty został zorganizowany Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny, nad którym honorowy patronat objął i ufundował nagrody Starosta powiatu nowotarskiego mgr Krzysztof Faber. Wzięli w nim udział gimnazjaliści z 19 szkół powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego, suskiego i myślenickiego, a tematem tegorocznego konkursu była „Tajemnice ukryte w atomie.”.
Zapoznaj się z wynikami:

Eliminacje do etapu rejonowego

Print Dodany 2014-04-30 13:52:34 przez Wiesława Wiatrak

Zapraszamy do zapoznania się z listami uczestników zakwalifikowanych do II etapu X Międzygimnazjalnego Konkursu Fizycznego, którego w tym roku szkolnym tematem przewodnim jest pt „Tajemnice ukryte w atomie”

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie, którzy otrzymali od 19 pkt w etapie szkolnym na 31 pkt możliwych do uzyskania.
Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników.
Pobierz listę:
Etap II konkursu odbędzie się – 23 maja 2014 godzina 900 w budynku Gimnazjum nr 1 w Rabie Wyżnej.

mgr Wiesława Wiatrak
mgr Ana Zając

Klucz odpowiedzi do Międzygimnazjalnego Konkursu Fizycznego

Print Dodany 2014-04-15 15:09:26 przez Wiesława Wiatrak

W dniu 15.04.2014r odbył się etap szkolny X edycji Międzygimnazjalnego konkursu Fizycznego. Zgodnie z wcześniejszą informacją poniżej przedstawiamy klucz odpowiedzi do testu konkursowego.

Test konkursowy pobierz
Klucz odpowiedzi poprawiony pobierz

Do 29 kwietnia 2014 Przewodniczący Szkolnej Komisji Konkursowej przesyła do Komisji wyniki etapu szkolnego w formie elektronicznej i papierowej wraz z pracami uzyskującymi 40% punktów, po uprzednim udostępnieniu do wglądu kart ocen i prac. Protokoły w formie elektronicznej proszę przesłać na adres e-mailowy:
w.wiatrak@gmail.com
Protokoły papierowe wraz z pracami uczniów, którzy uzyskali minimum 40% punktów, proszę przesłać na adres gimnazjum:
Gimnazjum nr 1 im Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej
34 – 721 Raba Wyżna 65

Pobierz protokół

Do 30 kwietnia 2014 Komisja dokonuje analizy protokołów i nadesłanych prac z etapu I, przeprowadza kwalifikację do etapu rejonowego konkursu i ogłasza listę jego uczestników na stronie internetowej www.gim1.rabawyzna.pl

Lista szkół zgłoszonych do X edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Fizycznego

Print Dodany 2014-04-14 10:29:33 przez Wiesława Wiatrak

Do X edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Fizycznego w roku szkolnym 2013/2014 zgłosiło się 19 gimnazjów.

1. Gimnazjum w Jordanowie
2. Gimnazjum nr 2 im. K.P. Tetmajera –Ludźmierz
3. Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Poczty Polskiej -Rabka Zdrój
4. Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich -Stare Bystre