Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali!

Subskrybuj RSS

Możesz także zasubskrybować każdy z tych elementów dla tylko jednego tematu. Służą do tego odpowiednie linki na stronach tematów.

BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI

Print Dodany 2010-12-09 16:32:28 przez Piotr Urbaniak

Opis do zdjęcia:

Górny rząd od lewej: Marek Małek - Sekretarz Małopolskiego SZS, Anna Arendarczyk, Kinga Rapacz, Magdalena Sączek, Patrycja Szklarz, Paweł Folwarski – Trener, Dolny rząd od lewej: Weronika Wlaźlak, Barbara Bala, Katarzyna Starmach, Justyna Trybuła, Izabela Pyka

Dziewczęta z Rokicin Podhalańskich, Harkabuza i Raby Wyżnej dopiero drugi rok trenują razem piłkę nożną, a już zostały trzecią drużyną w małopolsce. Reprezentując Gimnazjum nr 1 w Rabie Wyżnej, zanim dotarły do finału wojewódzkiego najpierw wygrały Gimnazjadę Ośrodka Sportowego Rabka Zdrój, potem obroniły wywalczony przed rokiem tytuł mistrzowski w powiecie nowotarskim, a na koniec wyeliminowały na etapie międzypowiatowym zeszłorocznego triumfatora małopolskich rozgrywek - Gimnazjum nr 2 z Myślenic. Z dużymi nadziejami jechały więc na finały wojewódzkie i wróciły z nich z medalami. Walczyły bardzo ambitnie i przy odrobinie szczęścia w ostatnim spotkaniu mogły pokusić się o złoto. Jeżeli nie spoczną na laurach i będą dalej pracować, to za rok może uda im się wejść na szczyt?

Paweł Folwarski

Więcej newsów z tej kategorii: Sport