Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom II Międzygimnazjelnej Olimpiady Fizycznej

Print Dodany 2006-05-29 14:16:18 przez Wiesława Wiatrak

Dnia 24.05.2006r w budynku naszego gimnazjum zostały wręczone nagrody dla wszystkich uczestników etapu rejonowego II Międzygimnazjalnej Olimpiady Fizycznej. Następnie uczniowie uczestniczyli w pokazie ciekawych doświadczeń fizycznych wykonanych przez: Marzenę Mach- uczennicę klasy II E, Dorotę Hudomięt- uczennicę klasy III F oraz Dorotę Hudomięt- uczennicę klasy III F. Po części artystycznej wszyscy zgromadzeni mogli sami przeprowadzić proste doświadczenia fizyczne, nad którymi czuwali organizatorzy konkursu.
        W olimpiadzie brało udział 7 szkół gimnazjalnych oraz 26 uczniów w etapie rejonowym.
          Uroczystość poprowadzili organizatorzy konkursu mgr Wiesława Wiatrak i mgr Katarzyna Kluszczyńska.
          Wszystkim uczestnikom oraz
nauczycielom uczestniczącym w olimpiadzie serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania składamy wydawnictwu ZamKor, a w szczególności Pani dr Barbasze Sagnowskiej za ufundowanie nagród rzeczowych.

Zobacz foto:

Więcej newsów z tej kategorii: Świat Fizyki i Chemii