II Międzygimnazjalna Olimpiada Fizyczna

FIZYCZNEJ DLA GIMNAZJALISTÓW
PT. „ENERGIA WOKÓŁ NAS”.
24.05.2006R

1. O godz. 1100- Rozpoczęcie inauguracji II Międzygimnazjalnej Olimpiady Fizycznej dla gimnazjalistów. Przywitanie zgromadzonych gości przez organizatorów mgr Wiesławę Wiatrak i mgr Dorotę Kluszczyńską.
2. O godz. 1110- Wystąpienie Dyrektora gimnazjum mgr Krzysztofa Fabera.
3. O godz. 1115- Wystąpienie młodzieży gimnazjalnej w montażu słowno – muzycznym pt „Rozmowa
z Albertem Einsteinem”. Scenariusz opracowały: mgr Wiesława Wiatrak, mgr Katarzyna Kluszczyńska. W trakcie wystąpienia prezentacja ciekawych doświadczeń przez:
-Dośw.1 pt „pływająca świeca” – wykona Katarzyna Lenart klasa III F
-Dośw.2 pt „skaczące piłeczki” – wykona Angelika Mach klasa II E
-Dośw.3 pt „granie na kieliszku” klasa III F
4. O godz. 1200- Rozdanie dyplomów i nagród dla uczestników konkursów
5. O godz. 1210- Goście zostają zaproszeni do obejrzenia ciekawych pomocy dydaktycznych oraz do obejrzenia prac uczniów zgromadzonych w licznych konkursach organizowanych na terenie szkoły. W trakcie oglądania goście mogą przeprowadzić proste doświadczenia przygotowane przez uczniów naszego gimnazjum.
6. O godz. 1225- Przerwa- goście zaproszeni są na mały poczęstunek oraz podzielenie swoimi spostrzeżeniami.
7. O godz. 1300- Zakończenie i pożegnanie gości wraz z uczestnikami olimpiady.

OPRACOWANE PRZEZ:
mgr Wiesława Wiatrak