Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali!

Subskrybuj RSS

Możesz także zasubskrybować każdy z tych elementów dla tylko jednego tematu. Służą do tego odpowiednie linki na stronach tematów.

SCENARIUSZ OBCHODÓW DNIA WIOSNY

Print Dodany 2006-03-08 08:40:50 przez Piotr Urbaniak

 

  1. Dnia 21. 03. 06r wszystkie klasy rozpoczną zajęcia wychowawcze ze swoimi wychowawcami o godz. 900 w celu sprawdzenia przez wychowawców gotowości do imprezy.
  2. O godz. 930 wszystkie klasy zejdą na salę gimnastyczną i zajmą miejsca w wyznaczonych przez organizatorów boksach wraz z wychowawcami.
  3. O  godz. 945 rozpocznie się konkurs – Tacy Sami - Prezentacja przebrań w stroje wybranego plemienia / szczepu. W prezentacji uczestniczy minimum 10 osób z klasy. Komisja będzie oceniała najciekawsze przebrania i liczbę zaangażowanych osób oraz zaprezentowane wiadomości o danym plemieniu.
  4. O godz. 1015 klasy prezentować będą przebrania na najładniejsza „Panią Zimę” oraz konkurs na najładniejszą kukłę Pani Zima.
  5. O godz. 1035 przerwa 15 minutowa na drugie śniadanie.
  6. O godz. 1050 odbędzie się konkurs – Wybory miss i mister’a szkoły:

Ø      Prezentacja kandydatów w strojach sportowych

Ø      Krótkie prezentacje przez mikrofon – kilka słów o sobie

Ø      Wykonanie przez uczniów układu tanecznego z hula – hop do muzyki

Ø      Prezentacja w strojach wieczorowych

Ø      Mini test – każdy uczestnik konkursu losuje pytanie i odpowiada na nie (pytania są związane z tematem „co wiem o mojej szkole?”

  1. O godz. 1130 konkurs na najładniejszą piosenkę śpiewaną z playbacku.
  2. O godz. 1200 Konkurs na wierszowaną reklamę zachęcającą do przyjazdu wybranego plemienia do naszego kraju.
  3. O godz. 1220 pokaz tańców.
  4. O godz. 1230 odbędzie się występ kabaretu.
  5. Godz. 1245 ogłoszenie wyników.
  6. Zakończenie imprezy.

OPRACOWANE PRZEZ:W.WIATRAK,B.MATIAS.

 Osoby Odpowiedzialne za Dzień Wiosny

  1. Przygotowanie wizytówek klas – mgr Beata Matias
  2. Przygotowanie sali na uroczystość – mgr Beata Matias, mgr Wiesława Wiatrak
  3. Poszczególne konkurencje poprowadzą:

ü      Konkurs na przebranie się w stroje wybranego plemienia/ szczepu - mgr Beata Matias

 

ü      Wybory miss i mister’a szkoły – mgr Wiesława Wiatrak i mgr Beata Matias

 

ü      Konkurs na najpiękniejszą Panią Zimę i kukłę Pani Zimy- mgr Wiesława Wiatrak

 

ü      Konkurs na piosenkę śpiewaną z playbacku - mgr Beata Matias

 

ü      Konkurs na wierszowaną reklamę – mgr Wiesława Wiatrak

 

ü      Występ kabaretu - ks. Józef Urbańczyk

 

ü      Pokaz tańców – mgr Wiesława Wiatrak i mgr Beata Matias

 

  1. Konkursy zostaną ocenione przez jury w składzie:

ü      Nauczyciele: mgr Wojciech Gług, mgr Anna Stelmaszczyk, mgr Monika Makowska, mgr Wioleta Antosiewicz - Gacek

 

ü      Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Lucyna Lichota

 

  1. Oprawa muzyczna- mgr Piotr Urbaniak
  2. Za pilnowanie klas odpowiedzialni będą wychowawcy wraz z osobami towarzyszącymi:

Klasa I „A”- wychowawca

 

Klasa I „B”- wychowawca

 

Klasa I „C”- wychowawca

 

Klasa I „D”- wychowawca

 

Klasa I „E”- wychowawca

 

Klasa I „F”- wychowawca

 

Klasa II „A”- wychowawca

 

Klasa II „B”- wychowawca

 

Klasa II „C”- wychowawca

 

Klasa II „D”- wychowawca

 

Klasa II „E”- mgr Janina Stelmach + mgr Iwona Myjak

 

Klasa II „F”- wychowawca

 

Klasa III „A”- mgr Monika Kosek + mgr Danuta Dudek - Wilk

 

Klasa III „B”- wychowawca

 

Klasa III „C”- wychowawca

 

Klasa III „D”- wychowawca

 

Klasa III „E”- wychowawca

 

Klasa III „F”- wychowawca

 

  1. Dyżury:

Piętro

Godziny

Odpowiedzialny

Hol + Jadalnia

 

 

900 - 945

Mgr Paweł Gąsior

945 – 1140

Mgr Katarzyna Kluszczyńska

1035 - 1245

Mgr Adam Niżnik

I piętro

900 - 1245

Dk Artur Zdebski

II piętro

930 – 1245

 Monika Pątko

Wejście do Sali gimnastycznej

900 - 1245

Stanisław Bogdał/ Stanisław Smółka

Więcej newsów z tej kategorii: Uroczystości