Jasełka w gimnazjum 21.12.2005r.

Print Dodany 2005-12-21 13:29:40 przez Piotr Urbaniak

Dnia 21.12.2005 r. w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Spotkanie rozpoczęła "Pastorałka współczesna" napisana przez panią Wande Czubernatową, którą wystawiła młodzież naszej szkoły i kabaret "WIO" działający przy świetlicy parafialnej Emaus. Następnie po modlitwie i poświęceniu opłatków, życzenia dla uczniów i nauczycieli złożyli: pan dyr. K. Faber, pan wój A. Dziwisz,pan poseł Edward Siarka, Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło PCK którego przedstawiciele przynieśli na nasze spotkanie światło betljemskie. W czasie spotkania kolędy śpiewała nasza szkolna schola pod kierunkiem pani B.Michałek.

Zobacz foto - link

Więcej newsów z tej kategorii: Uroczystości