Laureat – Angelika Śmiech.

Print Dodany 2005-05-20 08:59:55 przez Zakrn

Laureat – Angelika Śmiech kl. III c

5 maja 2005 roku trzy uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w II Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II organizowanym przez Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. Dunajcem. Były to:

Ewa Rapacz – Piziak kl. III e opiekun: mgr Anna Buksa

Agnieszka Zdyniak kl. III c opiekun: mgr Katarzyna Bednarczyk

Angelika Śmiech kl. III c opiekun: mgr Katarzyna Bednarczyk

Uczennica klasy III c Angelika Śmiech zajęła I miejsce. Z tej okazji wraz z opiekunem 18 maja 2005 roku została zaproszona na uroczystość Święta Szkoły do Krościenka n. Dunajcem.

O godz. 9.00 wzięłyśmy udział we Mszy św. w kościele pod wezwaniem Dobrego Pasterza w Krościenku, a następnie w uroczystej akademii, podczas której głos zabrał dyrektor szkoły – mgr Jan Duda, wójt gminy mgr Stanisław Gawęda oraz zostały wręczone nagrody laureatom. Laureaci, w tym nasza Angelika Śmiech, prezentowała utwór pt. Emilii, Matce mojej. Po uroczystej akademii zwiedziliśmy Izbę regionalną oraz wystawę Moja miejscowość na starej fotografii.

Opracowała – mgr Katarzyna Bednarczyk

Więcej newsów z tej kategorii: Sukcesy