Pola Nadziei 2014

Print Dodany 2014-06-25 10:59:44 przez Piotr Urbaniak

Już jest! Już się ukazało opowiadanie naszego ucznia z klasy IIIc Patryka Prusia w Tygodniku Podhalańskim. Napisał on opowiadanie pt. "Z tej gry nie można wyjść" na konkurs organizowany przez Fundację A. Worwy w ramach akcji "Pola Nadziei 2014" . Patronat prasowy nad konkursem sprawował Tygodnik Podhalański, który postanowił przyznać naszemu uczniowi NAGRODĘ SPECJALNĄ. 13 czerwca pod opieką p. E. Makoś - Siepak Patryk wziął udział w pierwszym w stolicy Podhala "Żonkilowym Marszu Nadziei" i uroczyście wręczona została mu nagroda. Jeżeli jesteście ciekawi, jak skończyło się tak rozpoczęte opowiadanie "Nigdy nie myślałem, że świat gier może być aż tak niebezpieczny. Sądziłem, że najgorsze, co może mnie tutaj spotkać, to przegrana walka lub opiekunka krzycząca w niebiosy, abym wreszcie poszedł spać (...)"; jeżeli jesteście ciekawi, czy nasz bohater poszedł spać, to zapraszamy do Tygodnika Podhalańskiego na str. 26.

Więcej newsów z tej kategorii: PCK