Rodzina Szkół Jana Pawła II

Print Dodany 2014-06-18 12:03:48 przez Piotr Urbaniak

We wtorek 17 czerwca 2014 r. uczniowie naszego Gimnazjum z klasy Ic uczestniczyli w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach we Mszy dziękczynnej za kanonizację Patrona naszego Gimnazjum. W tym dniu w Sanktuarium zgromadzili się uczniowie wszystkich Szkół zrzeszonych w Rodzinie Szkół Jana Pawła II. Uroczystość uświetniał nasz niezastąpiony Gim Band pod batutą Marioli Chowaniec, a oprawę liturgiczną przejęli nasi lektorzy wraz z dziewczętami które zaśpiewały psalm. Grupa z Raby Wyżnej była jedną z najliczniejszych liczyła 45 osób. Po Eucharystii organizatorzy przygotowali dla młodzieży koncert.

Zobacz foto -

Więcej newsów z tej kategorii: Patron