Festiwal projektów 2014

Print Dodany 2014-06-17 13:04:36 przez Piotr Urbaniak

W dniu 12.06.2014r. - już po raz trzeci, w naszym gimnazjum odbył się festiwal projektów edukacyjnych. W roku szkolnym 2013/2014 realizowaliśmy 7 projektów , w których pracowali uczniowie klas drugich ( 132 ) pod kierunkiem 13 nauczycieli. Zrealizowane projekty to:
*      Czy Mazury to cud natury ? (geografia)
*      Równania w życiu codziennym (matematyka)
*      Jak wykorzystać bajkę w nauczaniu  języka obcego? (język angielski, język francuski,
 język niemiecki)
*      Jak żyć by nie zarazić się wirusem HIV?( biologia, WdŻwR)
*      Jaki wpływ ma telefon komórkowy na moje życie?( fizyka)
*      Jak tworzymy przestrzenne modele budowli sakralnych i świeckich? ( plastyka, informatyka)
*      Tę książkę warto przeczytać! Przygotowanie kampanii reklamowej wybranej lektury (język polski)
Każda grupa w ciekawy sposób przedstawiła efekty swojej pracy – były prezentacje multimedialne, wystawy prac i przedstawienia teatralne. Specjalnym gościem festiwalu był Maciej Szczęśniak z klasy II b Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej, który przedstawił starszym kolegom „wykład” o Mazurach.
Wszyscy uczestnicy festiwalu nie tylko świetnie się bawili ale również wiele nauczyli od swoich kolegów i koleżanek.

Festiwal projektów 2014 - zobacz film -

Więcej newsów z tej kategorii: Programy i projekty