Ogólnopolski Zjazd Szlaków Papieskich w Krakowie

Print Dodany 2014-03-31 12:59:50 przez Wiesława Wiatrak

Dnia 22 marca 2014 roku delegacja uczniów z klasy Id i Ie brała udział w Ogólnopolskim Spotkaniu z Kardynałem Stanisławem Dziwiszem pod hasłem "Ogólnopolski Zjazd Szlaków Papieskich w Krakowie". Opiekę nad młodzieżą pełniła pani Zofia Jachymiak i pan Adam Łabuda. Pierwszoklasiści wraz z zespołem góralskim "Kropianki" uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w kaplicy w Kurii Metropolitalnej oraz w audiencji z udziałem Arcybiskupa Kardynała Stanisława Dziwisza, metropolity krakowskiego. Następnie udali się do Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Po duchowych przeżyciach przyszedł czas na pokrzepienie ciała i nasi uczniowie dostali precle, które przekazała pani Elżbieta Smółka. Na sam koniec wstąpili do McDonalda, na krótki posiłek ;)

Więcej newsów z tej kategorii: Patron