Print Dodany 2014-01-09 13:28:39 przez Wioletta Antosiewicz-Gacek

Nasze Gimnazjum jest organizatorem małopolskiego Konkursu Filmowego i Plastycznego „Jan Paweł II w mojej okolicy”. Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do twórczego odkrywania oddziaływania Jana Pawła II w swoich małych ojczyznach. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej.
Honorowy Patronat konkursu objął: Dziekan Dekanatu Rabka – Ksiądz Prałat Antoni Zuziak oraz Wójt Gminy Raba Wyżna- mgr Andrzej Dziwisz .

W związku z przygotowaniem do kanonizacji bł. Jana Pawła II obudźmy w sobie na nowo miłość do naszego Wielkiego Rodaka i Patrona naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Regulamin Konkursu Filmowego i Plastycznego "Jan Paweł II w mojej okolicy".

Więcej newsów z tej kategorii: KONKURS "Jan Paweł II w mojej okolicy"