Podziękowania dla samorządu.

Print Dodany 2013-06-13 09:15:39 przez Piotr Urbaniak

Samorząd Uczniowski z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej, wraz z opiekunem Panią Małgorzatą Ślaga zagościł w przedszkolu z przedwakacyjną niespodzianką. Młodzież przyniosła dzieciom przepiękne pluszaki oraz książeczki. Maskotkami od razu dzieci zaczęły się bawić, a książki wzbogacą przedszkolną bibliotekę. Starsze koleżanki wysłuchały piosenek wyśpiewanych przez przedszkolaków w ramach podziękowania, a dyrektor przedszkola Bernadeta Stopka wręczyła podziękowanie za zbiórkę darów wzbogacających bazę przedszkola. Nie zabrakło również czytania bajek przez uczennice Gimnazjum. Dziękujemy!

Zobacz szczegóły na stronie przedszkola -

Więcej newsów z tej kategorii: Samorząd szkolny