VI międzyregionalny zjazd.

Print Dodany 2012-04-01 22:38:32 przez Wiesława Wiatrak

W dniu 24.03.2012 ósemka naszych uczennic wraz z panem Adamem Łabudą wzięła udział w ostatnim ponadregionalnym zjeździe w ramach projektu „Aktywny w szkole, aktywny w życiu”.
W trackie zjazdu uczennice wysłuchały fascynującego wykładu „Człowiek jako źródło fal elektromagnetycznych – diagnostyka EEG i EKG”, czyli „Zastosowaniu fizyki w medycynie”. Następnie odbyły się prezentacje szkół podsumowywujące trzyletni projekt. Uczennice: Ewelina Niżnik, Dominika Szyszka i Maria Zembal prezentowały właśnie film na ten temat. W nagrodę otrzymały dyski twarde i zestawy naukowe – „Elektryczne wyrzutnie”. Koniec imprezy zakończył wykład o naszym mózgu.

Zobacz zdjęcia:

Więcej newsów z tej kategorii: Aktywny w szkole- Aktywny w życiu.