V ponadregionalne warsztaty naukowe.

Print Dodany 2011-11-06 18:11:03 przez Wiesława Wiatrak

W dniu 5 listopada 2011 r uczennice uczestniczące w projekcie "Aktywny w

szkole- Aktywny w życiu" pod opieką mgr Wiesławy Wiatrak brały udział w Ponadregionalnych warsztatach naukowych.

W trackie zjazdu uczennice wysłuchały fascynującego wykładu Pani dr Jagny Karcz pt „Bogactwo przyrody malowane elektronami”

W trakcie warsztatów uczennice Izabela Pyka oraz Ewelina Niżnik brały udział w konkursie pt „PRZYRODNICZO- TECHNICZNE ATRAKCJE NASZEGO REGIONU” i prezentowały multimedialny przewodnik turystyczny po Zakopanem.

Uczennice otrzymały w tym ogólnopolskim konkursie III Miejsce oraz Nagrodę publiczności. Izabela i Ewelina otrzymały nagrody rzeczowe, a szkoła zyskała dwa mikroskopy, które zostały przekazane na ręce Pani Bernardy Szewczyk do pracowni biologicznej.

Zwyciężczynią gratulujemy.

Zobacz zdjęcia:

Więcej newsów z tej kategorii: Aktywny w szkole- Aktywny w życiu.