Sukcesy Naszych Uczniów w roku szkolnym 2006/2007

Dodał: Wiesława Wiatrak.
Ostatnio zmieniony: 2007-06-05 20:35:55

W roku szkolnym 2006/2007 uczniowie Mateusz Antolec oraz Konrad Kurek, przygotowani pod kierunkiem mgr Wiesławy Wiatrak,  zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu.
  • Mateusz Antolec został finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii dla uczniów gimnazjów. Finał odbył się 14 marca w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.
  • Konrad Kurek został finalistą Małopolskiego Konkursu Wiedzy Ogólnej "Wiem więcej". Finał odbył się 11 maja w budynku Muzeum Historycznego w Krakowie. Oprócz zmagań konkursowych, podczas etapu wojewódzkiego, gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z historią miasta Krakowa. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, gdzie odbywa się finał Konkursu, gromadzi obiekty dotyczące kultury materialnej, dziejów politycznych i gospodarczych, sztuki oraz tradycji i zwyczajów mieszkańców Krakowa od czasów najdawniejszych, aż po dzień dzisiejszy.
        Wszystkim finalistom gratulujemy!!!

Więcej artykułów z tej kategorii: Sukcesy