Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej?

Dodał: Piotr Urbaniak.
Ostatnio zmieniony: 2010-04-20 21:57:03

Nabór Optivum

Powiat Nowotarski

5 KROKOW DO SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ

Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej?

Instrukcja dla uczniów, którzy uczą się w gimnazjach, które przekazują dane do systemu rekrutacji elektronicznej

1.    W gimnazjum, do którego uczęszczasz, otrzymasz login (identyfikator) i hasło do swojego osobistego konta. Zaloguj się do systemu na stronie internetowej www.malopolska.edu.com.pl. Sprawdź, czy Twoje dane osobowe są poprawne i zmień hasło dostępu

Możesz to zrobić od 17 maja 2010, od godziny 9:00.

2.     Przejrzyj ofertę szkół. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować. Wydrukuj podanie, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym) i zostaw je w gimnazjum w którym się uczysz.

Zrób to do 18 czerwca 2010, do godziny 15:00.

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w maksymalnie trzech szkołach. Ustal kolejność oddziałów, w jakiej chciałbyś się do nich dostać

3.     Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły zaloguj się ponownie do systemu i zweryfikuj poprawność danych wprowadzonych przez Twoje gimnazjum macierzyste.

4.    Od 30 czerwca 2010, od godz. 9:00 możesz sprawdzić, do której szkoły zostałeś zakwalifikowany.

5. Aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostałeś zakwalifikowany, dostarcz do tej szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu. Powinieneś to zrobić do 1 lipca 2010, do godziny 14:00.

Pamiętaj! Nie czekaj z wykonaniem zadań do ostatniej' chwili!

to wszystko! Powodzenia!

www.malopolska.edu.com.pl

Więcej artykułów z tej kategorii: REKRUTACJA