OBCHODY DNIA PAPIESKIEGO

OBCHODY DNIA PAPIESKIEGO W GIMNAZJUM
NR 1 IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W RABIE WYŻNEJ

1. 13.X.2005

Przeprowadzenie zbiórki publicznej na rzecz Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” w szkołach z terenu gminy Raba Wyżna przez uczniów gimnazjum pod opieką nauczycieli.

1. 16.X.2005

1. 17.X.2005

Święto Patrona Szkoły:
·        Msza Święta w intencji beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II oraz o błogosławieństwo Boże dla naszego gimnazjum
·        Akademia środowiskowa
-    Ślubowanie klas I,
-      Wręczenie każdemu z pierwszoklasistów Pisma Świętego (coroczny dar od sponsorów Gimnazjum państwa Kardos),
-      Przypięcie wstążek w kolorach papieskich jako znak jedności z Rodziną Szkół Jana Pawła II,
·        Udekorowanie terenu szkoły i miejscowości flagami i emblematami papieskimi
·        Wystawa szkolna pod hasłem „Jan Paweł II –Orędownik Prawdy”
·        Wystawa zorganizowana przez GOK poświęcona Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II

Więcej artykułów z tej kategorii: Patron