Wizyta na ul.Franciszkańskiej w Krakowie

Dodał: Piotr Urbaniak.
Ostatnio zmieniony: 2005-09-22 15:44:35

Wizyta na ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie

Dnia 07.09.2005 r., przedstawiciele naszego Gimnazjum mieli zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu z ks. Arcybiskupem Stanisławem Dziwiszem metropolitą Krakowskim. Celem wizyty było powitanie ks. arp Stanisława Dziwisz w Krakowie, złożenie gratulacji, oraz zapewnienie o naszej wierności i nieustającej modlitwie . Ponadto, dyrektor Krzysztof Faber, zaprosił ks. abp do Raby Wyżnej na uroczystość Święta Patrona naszego Gimnazjum, która odbędzie się dnia 17 października. W czasie rozmowy, która przebiegła w miłej, serdecznej atmosferze ks. abp wykazał żywe zainteresowanie życiem i funkcjonowaniem naszego Gimnazjum. Pan dyrektor udzielił informacji odnośnie działalność szkoły w środowisku. Natomiast młodzież oraz nauczyciele, rozmawiali z ks. abp na temat sukcesów i osiągnięć uczniów.

Opracowała -E.Miśkowiec

Więcej artykułów z tej kategorii: Eminencja Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz